Через передачу споруд Почаївської лаври УПЦ (МП) порушено кримінальне провадження

16.11.2018 11:58 9

Через передачу споруд Почаївської лаври УПЦ (МП) порушено кримінальне провадження

Поліція Тернопільської області порушила кримінальне провадження за фактом передачі споруд Почаївської Свято-Успенської лаври у користування чи оренду УПЦ (МП).

Про це йдеться у відповіді обласної прокуратури на запит Укрінформу щодо обставин та наслідків передачі на баланс монастиря УПЦ МП шести споруд Почаївської Свято-Успенської лаври.

"Слідче управління Головного управління Національної поліції в Тернопільській області розслідує кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.365-2 КК України, за фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки. Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою області", - зазначили у відомстві.

Прокуратура Тернопільської області також повідомляє, що відомості стосовно наявності договору про передачу споруд Почаївської лаври у користування чи оренду є предметом дослідження під час досудового розслідування.

Нагадаємо, на початку листопада у ЗМІ з'явилася інформація, що Почаївську Свято-Успенську лавру в Тернопільській області незаконно передано в користування УПЦ (МП). Зокрема, депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця оприлюднив документи державного реєстратора, який 2018 року виконав рішення прем'єр-міністра Януковича від 2003 року і передав у користування заповідника до 2052 року шість об'єктів Почаївської лаври (собори, дзвіницю, келії, архієрейський будинок – загалом 7 тис. квадратних метрів). Депутат продемонстрував витяг із Держреєстру, згідно з яким споруди Лаври записані на УПЦ )МП) до 1 січня 2052 року з правом пролонгації.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/73528/

Следующая новость
Предыдущая новость

Только качественный и оригинальный инструмент на любой вкус Выбор и покупка кухонного ножа Вийшла електронна версія україномовної Біблії Філарета Лучшие похоронные услуги по приемлемой стоимости Честность онлайн-казино — в лучшей версии рунета

Публикации