Через напади на мечеті в Афганістані загинуло щонайменше 70 людей

21.10.2017 10:09 0

Одразу в двох мечетях в Афганістані відбулися напади у п’ятницю, 20 жовтня. Один напад стався у Кабулі, інший - у провінції Гор. У Кабулі трагедія відбулася під час п’ятничної молитви в шиїтській мечеті «Імам Заман» у районі Дашт-е-Барчі. Тут, за повідомленнями поліції, загинули щонайменше 39 людей, 45 поранені.

Напад у провінції Гор відбувся в сунітській мечеті. Тут, за офіційними даними, загинули щонайменше 33 людини, 10 поранені. Місцева влада повідомляє, що мішенню був командир, що воює проти талібів, який перебував у мечеті.

Наразі, як інформує “Радіо Свобода”, ніхто відповідальності за напади не взяв. Раніше за побідними атаками стояли угруповання «Талібан» та «Ісламська держава».

Напад сталися за день після того, як у результаті атаки угруповання «Талібан» на військову базу у Кандагарі загинули 43 військових.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68688/

Следующая новость
Предыдущая новость

Интересные сведения о сирени Играйте в слоты без регистрации Запчасти для вашего автомобиля на сайте Наращивание волос с помощью тресс Нож VICTORINOX – правильная заточка изделий

Публикации