Через зсув ґрунту у Львові руйнується храм

28.02.2018 14:15 0

Через зсув ґрунту у Львові руйнується храм

На вул. Дорога Кривчицька, 113, що у Личаківському районі Львова, зсувається ґрунт. Через це починає руйнуватися церква Святого Іллі, що розташована поруч. Тому міська комісія з надзвичайних ситуацій виділила кошти на укріплення схилу,повідомляє прес-служба ЛМР.

За інформацією голови Личаківської районної адміністрації Івана Лозинського, церква розташована на схилі, на її стінах з’явилися вертикальні тріщини, також деформовані окремі частини.

«Водовідведення прибудинкової території було неорганізоване, тому внаслідок перенасичення водою ґрунт починає осуватися», ‒ уточнив Іван Лозинський.

Тому задля безпеки прихожан храму і мешканців, які живуть у цьому районі, слід укріпити схил.

Через зсув ґрунту у Львові руйнується храм

28 лютого на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС вирішили виділити Личаківській районній адміністрації кошти з резервного фонду міського бюджету на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з укріплення схилу по вул. Дорога Кривчицька, 113.

Вартість аварійно-відновлювальних робіт становить 1 189 723 грн.

«Ці роботи передбачають укріплення схилу. Після того, як ми вже маємо проектно-кошторисну документацію, в нас є кошти на замовлення проекту на реставрацію самого храму. Це пам’ятка архітектури місцевого значення», ‒ додала начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/70258/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки Стильная одежда Неймара Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский

Публикации