Чекаю, коли ця ідіотська влада піде зі сцени: Єромонах УПЦ влаштував скандал через "георгіївську стрічку"

09.02.2018 23:43 6

Чекаю, коли ця ідіотська влада піде зі сцени: Єромонах УПЦ влаштував скандал через

Священик УПЦ (МП), доктор богослов'я єромонах Іоанн (Курмояров) заявив, що, незважаючи на те, що СБУ порушила проти нього справу через розміщення запису в соцмережі із зображенням "георгіївської стрічки", він продовжить поширювати відповідні зображення.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Експрес. Священик розповів, що відносно нього СБУ відкрила адміністративну справу через те, що він 9 травня 2017 року розмістив у Facebook вітальну листівку із зображенням георгіївської стрічки.

"Я поки подумав: по-перше, мені загрожує штраф, і поки його немає я спокійно можу розміщувати зображення георгіївської стрічки де завгодно? По-друге, коли заплачу штраф, буду носити георгіївську стрічку відкрито, тому що вважаю, що заплатив за таку можливість. Ну і по-третє, коли ця ідіотська влада піде зі сцени, буду домагатися матеріальної і моральної компенсації і вибачень від СБУ", – заявив священик.

Також священнослужитель відкрито закликав користувачів соцмережі порушувати цю заборону.

"Прохання таке, всі, хто не боїться розміщуйте фото георгіївських стрічок у будь-яких групах особливо де бувають нацики. І якщо є така можливість, повідомте про цей випадок у будь-які доступні для вас ЗМІ. У будь-якому випадку зі свого боку я зроблю все, щоб СБУ пошкодувала про те, що зі мною зв'язалась", – написав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70035/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сколько стоит анализ на группу крови Почаевская лавра продолжает молиться о "спасении России, о восстановлении православной монархии" Ключевые достопримечательности Белоруси — что точно стоит посмотреть? Космолот - как перевернуть сознания клиентов Смотреть онлайн турецкие сериалы

Публикации