Це неприйнятно; Держсекретар США:про «казарми у церквах» на окупованому Донбасі

21.07.2018 15:17 3

Це неприйнятно; Держсекретар США:про «казарми у церквах» на окупованому Донбасі

Держсекретар США Майк Помпео назвав "неприйнятним" той факт, що проросійські сили в Східній Україні використовують культові споруди, що належать релігійним меншинам, в якості військових об'єктів.

Про це він заявив в інтерв'ю "Голосу Америки", повідомляє Укрінформ.

"Це неприйнятно. Це порушує численні принципи використання релігійних об'єктів для захисту своїх сил і створює реальні виклики", - зазначив Помпео.

За його словами, США як і раніше підтримує бажання українського народу.

"Наша адміністрація дотримується дуже жорсткої позиції. Ми надали українським силам допомогу, яку попередня адміністрація неодноразово відмовлялася надати. Ми вважаємо, що це створює умови для того, щоб українці провели успішні вибори в 2019 році", - сказав держсекретар.

Як відомо,на окупованій території Донбасу не припиняються репресії і переслідування на релігійному грунті за надуманими і безпідставними обвинуваченнями. Бойовики у культових спорудах створюють казарми і штаби.

Зокрема, в окупованій Макіївці представники незаконних озброєних формувань 6 липня 2018 року опечатали протестантську церкву "Нове життя".

Інститут релігійної свободи з посиланням на свої джерела, повідомляє, що 10 червня 2018 року представники "Фонду державного майна ДНР" без жодних пояснень закрили храм Святого Духу Української Православної Церкви Київського Патріархату в непідконтрольному Донецьку.

А 26 червня 2018 року представники "МДБ ДНР" закрили мечеть в Донецьку, мотивуючи це нібито пособництвом терористам і проукраїнською пропагандою з боку місцевих мусульман.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/71891/

Следующая новость
Предыдущая новость

Букет для невесты заказываем в интернет магазине Выкуп авто в Киеве: быстро, выгодно, надежно Качественные мостовые ограждения барьерного типа Белоснежная улыбка – залог успеха Казино Вулкан 777 приглашает геймеров протестировать новые автоматы

Публикации