Церковнослужитель УПЦ намагався незаконно провезти до Росії 65 тисяч доларів

02.03.2018 18:46 102

Церковнослужитель УПЦ намагався незаконно провезти до Росії 65 тисяч доларів

Під час митного оформлення, священику було запропоновано письмово задекларувати валюту, товари та предмети, які він переміщує з собою через митний кордон України. Громадянин вніс до декларації дані про переміщення ручної поклажі та валюти в сумі лише 70 євро.
При подальшому митному контролі, а саме огляді валізи з особистими речами, без ознак приховування, виявлено грошові кошти, загорнуті в чорний пакунок. Загальна сума переміщуваних коштів склала 65000 доларів США, що за курсом НБУ на 28.02.2018 р. становить 52 842 євро.
Церковнослужителем УПЦ МП, якого на Сумщині митники разом з працівниками СБУ затримали за спробу нелегального провезення 65 тисяч доларів до Росії, за даними “Релігійної правди”, виявився іподиякон настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла – Серафим Никитюк.

Відповідно до глави 2 «Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України», затвердженої постановою Правління НБУ від 27.05.2008 року №148, фізична особа має право ввозити на Україну та вивозити за її межі готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро, без письмового декларування до митного органу. Отже, своїми діями чоловік порушив встановлений порядок проходження митного контролю.
За цим фактом головний державний інспектор Сумської митниці ДФС склав протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Крымская епархия УПЦ подготовила фотовыставку о патриархах РПЦ Виртуальные развлечения с денежными призами победителям Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Квартира начинается со входной двери Как выбрать надежное такси в Киеве

Публикации