Церкву УПЦ у Черкасах змусили припинити будівництво в парку

07.11.2017 18:22 9

Церкву УПЦ у Черкасах змусили припинити будівництво в парку

- Можна привітати «Дирекцію парків» з маленькою перемогою. Після трьох тижнів боротьби, яму в парку "Хіміків" церква почала засипати, - написав Володимир Стойко у Фейсбук.
За словами робітників, поблизу церкви мав з'явитися підземний туалет, на будівництво якого міська влада начебто дала дозвіл. Втім, Володомир Стойко зазначає, що такого не могло бути, адже це територія природо-заповідного фонду. Тож щоб зупинити будівництво "Дирекція парків" зверталася до прокуратури, інспекції будівельного контролю, екологічної та муніципальної інспекції.
Нагадаємо, що кілька тижнів тому церква УПЦ (Московського Патріархату) розпочала будівництво на території самого парку, ії працівники вже вирили котлован. "Ми викликали поліцію і роботи були зупинені, – зазначив на нараді у Черкаській міській раді директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Потім прибув представник церкви і від нього була така інформація, що вони будують підземний туалет, а коли все закопають, то облаштують поверх нього клумбу і ніхто туалету не помітить. І говорили, що начебто міська влада дала на це дозвіл. Я їм сказав, що такого бути не може, адже це парк. Але в п’ятницю будівництво продовжилося".
На місце було викликано поліцію, але на території будівництва працівники встигли встановити у яму бетонні блоки. "Дійшло до того, що я вимушений був спускатися у яму, ставати на блоки аби завадити роботам", - зазначив Володимир Стойко і додав, що там намагаються звести щось, що, на його думку, на туалет не надто схоже.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст. Лучшее место для покупки мебели Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту Онлайн кредитование от компании Shvidkokredit

Публикации