Церква та монастир УГКЦ у Вільнюсі увійшли до туристичного збірника Топ-100 країн Балтії

21.11.2018 3:00 0

Церква та монастир УГКЦ у Вільнюсі увійшли до туристичного збірника Топ-100 країн Балтії

На честь 100-річчя отримання незалежності Латвією, Естонією, поновлення незалежності Литви та у зв'язку з тим, що 2018 рік був проголошений Роком європейської культурної спадщини, департаменти культурної спадщини трьох країн прийняли рішення підготувати спільне видання, яке стисло представило би їх культурну історично-архітектурну спадщину міжнародній спільноті. Друга мета видання «Visiting neighbours. 100 Treasures of Estonia, Latvia, Lithuania» - пробудити суспільне зацікавлення до культурної спадщини країн Балтії, заохотити до пізнавання цих об'єктів та туризму.
У виданні кожна країна представила 33 важливих об'єкти культурної спадщини. Усі об'єкти ілюстровані зображеннями, їхні описи на чотирьох мовах - естонська, латвійська, литовська та англійська. Як зазначають видавці, об'єкти, що об'єднують всі три країни, є символічним «Балтійським шляхом», який свідчить про вічне прагнення балтійських держав до свободи та незалежності.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов Жидкий лазер для депиляции Уверенность в каждом шаге вместе с Киндер мода Сочетание цветов в одежде

Публикации