Церквам на рік відтермінували облаштування вузлів обліку природного газу

16.07.2018 16:14 3

Церквам на рік відтермінували облаштування вузлів обліку природного газу

Комісія ухвалила постанову «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494 та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу». Постанова набуде чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції та офіційного опублікування.
Таким чином НКРЕКП відтермінувала граничний термін облаштування комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних власниками комерційних вузлів обліку до 1 травня 2019 року за умови надання власником вузла гарантійного листа, в якому власник письмово підтвердить свої зобов’яння по облаштуванню комерційного вузла обліку.
Питання необхідності перегляду існуючої вимоги облаштування комерційних вузлів обліку газу для всіх користувачів, включно з релігійними організаціями, порушили перед урядом народні депутати Оксана Продан, Олександр Домбровський та Олександра Кужель.
Слід зауважити, що минулого тижня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до керівництва держави та парламентарів з проханням ініціювати зміни до постанови НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 з метою повного звільнення від обов’язку облаштовувати модемами комерційні вузли обліку природного газу релігійних організацій, а також громадських об’єднань, основним видом діяльності яких є діяльність у сфері захисту інтересів дітей, захисту прав осіб з особливими потребами, захисту інтересів учасників бойових дій.
Своє прохання ВРЦіРО обґрунтувало тим, що “релігійні організації та згадані громадські об’єднання використовують природний газ виключно для некомерційної діяльності, в тому числі для функціонування храмів, добродійних закладів, реабілітаційних центрів, хоспісів, недільних шкіл і інших неприбуткових закладів”.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как изменились футболки за время своего существования? Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні Виват-Украина - качественная наградная продукция для любого мероприятия Изготовление упаковки в Киеве – большие тиражи недорого Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР"

Публикации