Центр Разумкова презентує нове опитування про релігію

26.04.2018 10:44 12

Центр Разумкова презентує результати соціологічного дослідження «Особливості релігійного і церковно-релігійного самовизначення українських громадян: тенденції 2010-2018 рр.» в рамках постійного діючого семінару «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин». Опитування проводилось за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Опитування проведено з 23 по 28 березня 2018 р. по всій території України за виключенням тимчасово анексованої АР Крим та окупованих районів Донецької і Луганської областей. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років, теоретична похибка не більше 2.3%.

На презентацію запрошено народних депутатів, державних службовців, соціологів, релігієзнавців та представників церков та релігійних організацій.

Нагадаємо, що минуле дослідження на тему релігій в Україні відбулось у травні минулого року.

(Деталі згодом)

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/social_questioning/70946/

Следующая новость
Предыдущая новость

Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Такси «Лекс» в Киеве – заказывайте в интернете Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков! Лучшие приложения на деньги в сети На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки

Публикации