Християнські організації закликали Трампа скасувати антиміграційний закон

10.02.2018 17:43 0

Християнські організації закликали Трампа скасувати антиміграційний закон

Понад 500 лідерів та пасторів євангельських християн у США закликали президента Дональда Трампа послабити обмеження щодо прийому біженців. Як повідомляє Islam-today з посиланням на Voice of America, кількість прийнятих штатами мігрантів скоротилася з 97 тисяч людей в 2016 році до 33 тисяч.

Автори листа наголошують, що це відбувається в той момент, коли біженців у світі стає все більше. «Ми молимося про те, щоб США продовжували служити маяком надії для людей, змушених тікати від переслідувань. Ми радо приймаємо переслідуваних християн, але ми також готові приймати і мусульман, і представників інших конфесій, які потрапили в уразливе становище, а також людей, які не належать ні до якої релігії», - наголошується, в листі.

За словами релігійних лідерів, указ Трампа про обмеження числа прийнятих біженців «позбавляє сім'ї надії і майбутнього».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70051/

Следующая новость
Предыдущая новость

На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч Новогодние игрушки и украшения Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Основые тренды в тайской косметики 2018

Публикации