Християнку посадили в Ірані до в’язниці за відмову відректися від віри

19.09.2019 4:19 0

Християнку посадили в Ірані до в’язниці за відмову відректися від віри

31 серпня в Ірані християнка Фатіма Бахтері почала відбувати тюремний термін за “пропаганду” проти уряду. Таке рішення прийняли судді після того, як намагалися тиснути на неї і змусити відректися від віри. Вирок був винесений у вересні 2018 року. Про це повідомляє «Слово про слово».

На першому апеляційному слуханні в січні 2019 року Фатіму, або Аілар, як її ще називають, судді змушували відректися від віри, але вона відмовилася. У травні цього року її апеляція була відхилена. 31 серпня вона почала відбувати тюремний термін у в’язниці Евін у Тегерані. Ця в’язниця сумно відома затяжними допитами і жорстоким ставленням до ув’язнених. Крім цього Фатімі наклали заборону брати участь у будь-якій суспільній діяльності терміном на два роки.

Перед судом Фатіма Бахтері постала разом з іншим християнином, колишнім мусульманином, Сахібом Фадайе, якого звинуватили в “діях проти національної безпеки” і засудили до 18 місяців в’язниці, а також двох років заслання в Хамадан – це місто в 250-ти кілометрах на захід від Тегерана. Сахіб, який теж відмовився відректися від своєї віри, вже відбуває десятирічний тюремний термін за християнську діяльність.

До одного року позбавлення волі за “пропаганду проти режиму” засудили іншу іранську християнку – 65-річну Роксарі Канбарі, яка раніше теж була мусульманкою. Друзі, які були присутні на слуханні, розповідають, що суддя був дуже грубий і намагався всіляко принизити Роксарі, коли вона не погоджувалася з ним. Роксарі змусили піти до ісламського релігійного лідера для “настанови” і “можливості повернутися в іслам”. Вона збирається подавати апеляцію.

3 вересня було перенесене апеляційне слухання трьох інших християн – пастора Віктора Бет Тамраза, його дружини Шамірам і їх сина Раміеля, засуджених за “дії проти національної безпеки” і засуджених до позбавлення волі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77180/

Следующая новость
Предыдущая новость

Доставка цветов в Киеве круглосуточно Купить носки оптом Плей Фортуна - максимальное удовольствие и самое качественное разнообразие Качественная техника для съемки Выбираем оборудование для салона красоты

Публикации