Християни міста Одеси і області святкували Різдво разом

30.12.2019 16:59 0

Християни України вже не перший рік виявляють свою солідарність з християнами багатьох європейський країн і починають святкувати Різдвяні свята 25 грудня. Провівши святкові богослужіння 25 грудня у своїх церковних спільнотах, християни різних конфесій, що входять в Духовну Раду Одещини, зібралися 28 грудня у міському парку на головній вулиці Одеси з метою подарувати свято також для одеситів і гостей міста.

Гасло цього різдвяного свята у міському парку – «Різдво у кожну родину».

Свято справді було для всіх – для дітей, молоді та дорослих. З 15-ої години почалося свято для дітей. Окремі церкви відправили і підготували команди молодих людей, які влаштували ігри, атракціони, змагання, конкурси та виїзні художні майстер-класи для дітей.

Голова Духовної ради Одеси Олександр Димов у своєму привітанні наголосив, що народження Ісуса показало, що Бог не стоїть осторонь наших проблем і страждань, Він стає поруч, Він готовий допомагати, Він – Спаситель!

В продовження свята зазвучали знайомі кожному українцеві колядки: «Нині радість стала», «Ой, зійшла, зійшла правда на землю». Гурт церкви «Віра, надія, любов» співав і задавав тон, а усі люди на площі підспівували.

Груднева похмура погода не зіпсувала теплої атмосфери різдвяного свята. Команда приготувала для всіх присутніх гарячий чай та смачну духмяну випічку.

У другій частині різдвяного свята у парку пастор Віктор Марченко нагадав усім, що і в часи Ісуса, і в наші часи війни та етнічні, расові та ідеологічні конфлікти роздирають суспільства, і лише Христос, який прийшов на землю до нас, може принести мир, у першу чергу душевний мир окремій людині і мир у людські спільноти.

Міжцерковне святкування Різдва у міському парку завершилось спільною молитвою за мир, благополуччя та єдність в Одесі та Україні. Всі присутні разом виголосили відому всім молитву «Отче Наш».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/78366/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где взять справку от гинеколога? Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Изготовление световых коробов Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго

Публикации