Християни міста Одеси і області святкували Різдво разом

30.12.2019 16:59 0

Християни України вже не перший рік виявляють свою солідарність з християнами багатьох європейський країн і починають святкувати Різдвяні свята 25 грудня. Провівши святкові богослужіння 25 грудня у своїх церковних спільнотах, християни різних конфесій, що входять в Духовну Раду Одещини, зібралися 28 грудня у міському парку на головній вулиці Одеси з метою подарувати свято також для одеситів і гостей міста.

Гасло цього різдвяного свята у міському парку – «Різдво у кожну родину».

Свято справді було для всіх – для дітей, молоді та дорослих. З 15-ої години почалося свято для дітей. Окремі церкви відправили і підготували команди молодих людей, які влаштували ігри, атракціони, змагання, конкурси та виїзні художні майстер-класи для дітей.

Голова Духовної ради Одеси Олександр Димов у своєму привітанні наголосив, що народження Ісуса показало, що Бог не стоїть осторонь наших проблем і страждань, Він стає поруч, Він готовий допомагати, Він – Спаситель!

В продовження свята зазвучали знайомі кожному українцеві колядки: «Нині радість стала», «Ой, зійшла, зійшла правда на землю». Гурт церкви «Віра, надія, любов» співав і задавав тон, а усі люди на площі підспівували.

Груднева похмура погода не зіпсувала теплої атмосфери різдвяного свята. Команда приготувала для всіх присутніх гарячий чай та смачну духмяну випічку.

У другій частині різдвяного свята у парку пастор Віктор Марченко нагадав усім, що і в часи Ісуса, і в наші часи війни та етнічні, расові та ідеологічні конфлікти роздирають суспільства, і лише Христос, який прийшов на землю до нас, може принести мир, у першу чергу душевний мир окремій людині і мир у людські спільноти.

Міжцерковне святкування Різдва у міському парку завершилось спільною молитвою за мир, благополуччя та єдність в Одесі та Україні. Всі присутні разом виголосили відому всім молитву «Отче Наш».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/78366/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшее место для покупки мебели Скупка золота и антиквариата – профессиональная оценка экспертом Плей Фортуна - максимальное удовольствие и самое качественное разнообразие Больничный лист при родах Оперативные услуги ритуальной компании в Москве

Публикации