Християнину не обов’язково вірити у сходження благодатного вогню, - митрополит Іларіон (Алфеєв)

11.04.2018 12:13 0

Християнину не обов’язково вірити у сходження благодатного вогню, - митрополит Іларіон (Алфеєв)

Глава синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ митрополит Волоколамський Іларіон вважає обов'язковою для християнина віру у Воскресіння Христове, а не в сходження благодатного вогню.

"Зовсім не обов'язково вірити в сходження благодатного вогню, щоб бути православним християнином", - сказав він в програмі "Церква і світ" на каналі "Росія-24", повідомляє Інтерфакс-Релігія.

Митрополит нагадав, що обов'язковим пунктом православного віровчення є віра в Воскресіння Христове, «ми також віримо в Святого Духа, в єдину святу Соборну Апостольську Церкву, ми віруємо в єдине хрещення, ми віримо в воскресіння мертвих - ось догмати ті, які перераховані в Символі Віри , прийняття яких є неодмінною умовою приналежності до Православної церкви».

При цьому, за зауваженням Іларіону митрополита, ніде в Символі Віри не сказано, що християни повинні вірити в благодатний вогонь.

«Ми протягом багатьох років за радянських часів святкували Великдень без всякого благодатного вогню, і досі, хоча благодатний вогонь прибуває в Москву та інші великі міста, але в багатьох містах і селах Великдень святкується без благодатного вогню, і від цього свято не стає менше ", - сказав архиерей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/70774/

Следующая новость
Предыдущая новость

Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол 10 простых способов улучшить интерьер квартиры Подробно о системах видеонаблюдения - как выбрать правильную В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове

Публикации