«Хрестити може навіть мирянин" – Патріарх Філарет прокоментував запорізький скандал

01.02.2018 11:45 21

«Хрестити може навіть мирянин

Патріарх УПЦ КП Філарет прокоментував скандал у Запоріжжі, де священик УПЦ (МП) відмовився відспівувати трагічно загиблу дитину.

Він впевнений, що відмова відспівувати загиблого хлопчика в Запоріжжі є беззаконням Московського Патріархату? повідомляє Gazeta ua.

"Це говорить про те, що вони помиляються свідомо чи несвідомо. Хрещення може зробити не тільки священик, але навіть мирянин. І навіть може здійснити хрещення жінка, якщо дитина вмирає, - це хрещення визнається Православною Церквою дійсним. Визнається не тільки Православною Церквою і Католицькою Церквою та Протестантськими Церквами. Тому те, що зробив священик в Запоріжжі, - це беззаконня", - заявив Патріарх в інтерв'ю виданню DW.

За його словами, в УПЦ (МП) діє брехня.

"Це говорить про те, що там діє неправда, брехня. В ім'я чого? В ім'я влади. Хочуть панувати над православними українцями. Тому що, от якщо ви будете хреститися у нас, то ми благодать відкриємо. А от якщо ви будете самі хрестити, то ми вам благодать закриємо", - каже він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/69933/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вам нужны живые подписчики в Телеграмм Не упустите новинку Роскошные свадебные платья в салоне «Анабель» Промышленные фильтры обратного осмоса Бисквит классический рецепт в духовке пышный

Публикации