Хасидів попередили про необхідність дотримуватися українських законів

26.09.2019 15:30 3

Посольство Ізраїлю в Україні розмістило пост на своїй сторінці в Facebook, де відзначило, що тривала підготовка до святкувань Рош га-Шана добігає кінця. Про це повідомляють Єврейські новини.

У найближчі дні в Україну прибудуть десятки тисяч паломників. МЗС України у співпраці з МВС, рятувальниками і місцевою владою діяли разом задля успіху заходу, - йдеться в повідомленні посольства єврейської держави.

У посольстві зазначили, що в Умані буде діяти консульський центр по вулиці Пушкіна. Також хасидам дали важливу рекомендацію про необхідність мати при собі паспорт та медичну страховку.

Крім цього, паломників знову попередили про необхідність дотримуватися українських законів і не використовувати нічого, що заборонено на території України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/77274/

Следующая новость
Предыдущая новость

Гранитные украшения – всегда стильно и современно Вышиванки для каждого Дизайн интерьеров квартир и домов в Украине от Design Evolution Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ Ставки на киберспорт – спортивное событие, которое стоит вашего внимания

Публикации