Харківські священики УГКЦ готові створювати ініціативи для боротьби з корупцією на локальному рівні

07.06.2018 18:36 0

Харківські священики УГКЦ готові створювати ініціативи для боротьби з корупцією на локальному рівні

В часі тренінгу Петро Дарморіс, лектор та голова Центру протидії корупції УГКЦ, разом зі священиками аналізували різні прояви корупції в усіх сферах суспільного життя. Окрему частину тренінгу було присвячено розгляду та застосуванню критеріїв моральної оцінки людського вчинку, де на конкретних прикладах учасники практикувались відрізняти корупційну діяльність від некорупціїної.
Під час завершального блоку тренінгу - роль та завдання душпастирів у протидії гріхові корупції - разом з духовенством екзархату зосередились на практичних порадах для сповідників та проповідників щодо уділення таїнства покаяння та виголошення проповідей. В часі спільної роботи в групах та обговореннях учасники тренінгу генерували ідеї для втілення на своїх парафіях та душпастирських осередках щодо поширення інформації про згубні наслідки корупції та активізації вірних до протидії цьому суспільному лиху. В результаті було сформовано серію ініціатив, проектів, заходів та акцій щодо поширення інформації по цій темі, які орієнтовані на тривалий позитивний суспільний вплив.
Такі зустрічі проводитимуться надалі в кожній семінарії, єпархії та екзархаті УГКЦ для духовенства та монашества, зосереджуючись на їхньому служінні, а також для мирян з метою заохотити їх до активної позиції не мовчати на гріх корупції, а також активно протидіяти будь-яким його проявам.
Центр протидії корупції УГКЦ створений відповідно до рішення Синоду єпископів УГКЦ і покликаний реалізовувати пасторальну програму з протидії корупції.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Монастыри России православные действующие Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес» Недвижимость в Испании на выгодных условиях Проектування будівель від фахівців «Квадродрайв»

Публикации