Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (оновлена) ухвалила план розвитку на перехідний період об'єднання з УГКЦ

29.03.2018 12:56 21

Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (оновлена) ухвалила план розвитку на перехідний період об'єднання з УГКЦ

Делегати ознайомилися з презентацією стратегічного плану розвитку єпархії на перехідний період «Розвиток у діялозі», що його підготувала робоча група на чолі з о. Володимиром Червонниковим. В обговоренні плану взяв участь координатор Статегії розвитку УГКЦ до 2020 р. в Київській архієпархії УГКЦ прот. Василь Чудійович.
Проєкт плану було схвалено, він буде вміщений на єпархіяльних веб-ресурсах після доопрацювання за наслідками дискусії.
Було прийнято заяву «Назва УАПЦ (о) – знаряддя гібридної війни проти Української Церкви», в якій підкреслено, що такої церкви як «УАПЦ (оновлена)» в Україні не існує, але зареєстрована «Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (оновлена)», оскільки раніше вона виокремилася від УАПЦ в автономну самокеровану структуру. Тобто паралельно існує і просто «Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ», без додатків у дужках, яка залишається у складі УАПЦ і не збирається об'єднуватися з УГКЦ.
Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (оновлена) ухвалила план розвитку на перехідний період об'єднання з УГКЦ Собор Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (оновленої) звернувся до верховного архієпископа Святослава з проханням представляти її інтереси у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій.
Також було схвалено листа до прем’єр-міністра України Володимира Ґройсмана з приводу порушення закону «Про свободу совісті і релігійні організації» Департаментом у справах релігій і національностей Міністерства культури України. Подробиці про зміст претензій не повідомляються.
Собор підтримав проєкт стажування настоятелів парафій у кращих церковних громадах галицьких єпархій УГКЦ. Було продовжено повноваження єпархіальної ради, ревізійної комісії та єпархіяльного суду.
Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (оновлена) ухвалила план розвитку на перехідний період об'єднання з УГКЦ Завершився собор спільною відправою літургії ранішосвячених дарів.
Нагадаємо, що раніше УАПЦ відмежувалася від об’єднання УГКЦ і Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о). Станом на 2016 рік з архієпископом Ігорем (Ісіченком), за офіційними даними УАПЦ, залишалося 10 парафій (із колишніх 31), які беруть участь у процесі новітньої унії та планують перехід до УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Поиск автомобильных деталей по ВИН коду в Украине Вячеслав Моше Кантор – герой наших дней Лучшая офисная мебель Один из популярных игровых порталов с видеослотами

Публикации