Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (о) ввела в дію стратегічний план «Розвиток у діялозі»

13.06.2018 16:44 3

Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (о) ввела в дію стратегічний план «Розвиток у діялозі»

У плані підкреслюється "розвиток у діялозі з Українською Греко-Католицькою Церквою в перспективі відновлення єдности Помісної Церкви київської традиції, повноправно представленої у Вселенській Церкві".
План складається з п'яти розділів. Зокрема "Розділ 1. Євангелізація – місія Церкви", "Розділ 2. Життя церкви" (у тому числі "створення єдиного простору молодіжного служіння з угкц та іншими церквами київської традиції"), "Розділ 3. Освіта" (у тому числі "реформування єпархіяльної духовної школи – Колеґії Патріярха Мстислава – через оновлення програм і розширення форм здобуття освіти; зміцнення зв’язків із Київською Трьохсвятительською духовною семінарією [УГКЦ] і направлення до неї кандидатів на навчання з числа випускників середніх шкіл; налагодження постійних контактів із Українським Католицьким Університетом; залучення випускників Колеґії Патріярха Мстислава зі ступенем бакалавра до маґістерських програм УКУ"), "Розділ 4. ЗМІ і зовнішні церковні зв’язки" (у тому числі "розвиток участі в діяльності Українського Біблійного Товариства"; "міжконфесійний діялог в сфері захисту прав людини, соціяльній сфері та інших напрямках"; "в реґіонах, де створюються Ради Церков і міжрелігійні комісії, участь у їхній діяльності; проведення не менш як раз на рік загальноєпархіяльних круглих столів і семінарів з проблем міжрелігійних стосунків; організація в парафіяльних громадах щорічних зустрічей із представниками інших релігійних визнань; участь в щорічному «тижні молитов за єдність християн» (20-27 січня)"), "Розділ 5. Адміністративно-матеріяльне забезпечення".
Нагадаємо, що Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (о) з 2015 року веде з УГКЦ діалог про об'єднання.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Фурнитура для стеклянных дверей и душевых кабин Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка Актуальные новости Казахстана и Алматы Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Трубы и трубные комплектующие отличного качества от компании ООО «ГК Феррит»

Публикации