Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (о) ввела в дію стратегічний план «Розвиток у діялозі»

13.06.2018 16:44 3

Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (о) ввела в дію стратегічний план «Розвиток у діялозі»

У плані підкреслюється "розвиток у діялозі з Українською Греко-Католицькою Церквою в перспективі відновлення єдности Помісної Церкви київської традиції, повноправно представленої у Вселенській Церкві".
План складається з п'яти розділів. Зокрема "Розділ 1. Євангелізація – місія Церкви", "Розділ 2. Життя церкви" (у тому числі "створення єдиного простору молодіжного служіння з угкц та іншими церквами київської традиції"), "Розділ 3. Освіта" (у тому числі "реформування єпархіяльної духовної школи – Колеґії Патріярха Мстислава – через оновлення програм і розширення форм здобуття освіти; зміцнення зв’язків із Київською Трьохсвятительською духовною семінарією [УГКЦ] і направлення до неї кандидатів на навчання з числа випускників середніх шкіл; налагодження постійних контактів із Українським Католицьким Університетом; залучення випускників Колеґії Патріярха Мстислава зі ступенем бакалавра до маґістерських програм УКУ"), "Розділ 4. ЗМІ і зовнішні церковні зв’язки" (у тому числі "розвиток участі в діяльності Українського Біблійного Товариства"; "міжконфесійний діялог в сфері захисту прав людини, соціяльній сфері та інших напрямках"; "в реґіонах, де створюються Ради Церков і міжрелігійні комісії, участь у їхній діяльності; проведення не менш як раз на рік загальноєпархіяльних круглих столів і семінарів з проблем міжрелігійних стосунків; організація в парафіяльних громадах щорічних зустрічей із представниками інших релігійних визнань; участь в щорічному «тижні молитов за єдність християн» (20-27 січня)"), "Розділ 5. Адміністративно-матеріяльне забезпечення".
Нагадаємо, що Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (о) з 2015 року веде з УГКЦ діалог про об'єднання.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій На что стоит обратить внимание при покупке кондиционера На Тернопільщині освятили найбільшу вишивану карту України Запчасти для автомобилей Рено Кенго по интернету Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только

Публикации