Харківська єпархія УПЦ передала допомогу військовому госпіталю на півмільйона гривень

22.12.2017 17:27 3

Харківська єпархія УПЦ передала допомогу військовому госпіталю на півмільйона гривень

20 грудня 2017 року, з благословення єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа, голова Єпархіального військового відділу протоієрей Олександр Шнякін взяв участь у місії до зони АТО
Сумісно з настоятелем столичного храму Всіх святих воїнів протоієреєм Вячеславом Яковенком планується відвідати міста Кремінне та Щастя, де розташовані інтернати для дітей з обмеженими можливостями та легеневими захворюваннями. Для дітей було закуплено продукти харчування та взуття.
Крім того, до дня святого Миколая Харківська єпархія УПЦ передала гуманітарну допомогу для Харківського міського шпиталю на загальну суму близько півмільйона гривень. Одяг, медикаменти та лікарнянне обладнання для військових лікарів передав особисто митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій. Архієрей відзначив, що Церква ніколи не залишиться осторонь і завжди допомагатиме воїнам і хворим.
Також цими днями клірик Володимир-Волинської єпархії протоієрей Ігор Тимощук отримав державну нагороду. Священик був удостоєний відзнаки за духовну опіку та благодійну допомогу для українських військовослужбовців з рідного йому Полісся.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ предостерегает от новой ереси — культа архимандрита Рафаила (Бараника) Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП Самая точная информация об офшорах

Публикации