Харківська єпархія УПЦ передала допомогу військовому госпіталю на півмільйона гривень

22.12.2017 17:27 3

Харківська єпархія УПЦ передала допомогу військовому госпіталю на півмільйона гривень

20 грудня 2017 року, з благословення єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа, голова Єпархіального військового відділу протоієрей Олександр Шнякін взяв участь у місії до зони АТО
Сумісно з настоятелем столичного храму Всіх святих воїнів протоієреєм Вячеславом Яковенком планується відвідати міста Кремінне та Щастя, де розташовані інтернати для дітей з обмеженими можливостями та легеневими захворюваннями. Для дітей було закуплено продукти харчування та взуття.
Крім того, до дня святого Миколая Харківська єпархія УПЦ передала гуманітарну допомогу для Харківського міського шпиталю на загальну суму близько півмільйона гривень. Одяг, медикаменти та лікарнянне обладнання для військових лікарів передав особисто митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій. Архієрей відзначив, що Церква ніколи не залишиться осторонь і завжди допомагатиме воїнам і хворим.
Також цими днями клірик Володимир-Волинської єпархії протоієрей Ігор Тимощук отримав державну нагороду. Священик був удостоєний відзнаки за духовну опіку та благодійну допомогу для українських військовослужбовців з рідного йому Полісся.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как не ошибиться, приобретая межкомнатные двери? Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» Основные правила при игре в онлайн-слоты Газоблоки для строительства Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині

Публикации