Філія Міжнародного богословського адвентистського товариства тепер в Україні

29.08.2017 21:41 6

Філія Міжнародного богословського адвентистського товариства тепер в Україні

Процедура заснування складалася з підписання заяви між дванадцятьма учасниками. Документ підписали доктора теології та студенти магістерської та бакалаврської програми. Обрано керівництво у складі директора Фелікса Понятовського та секретаря В’ячеслава Корчука.
Місія філіалу направлена на:
Сприяння місцевому духовному спілкуванню та богословському діалогу, який підтримує вістку і місію Церкви адвентистів сьомого дня;
Підтримку позицій адвентистського богослов’я та тлумачення у місцевих умовах;
Забезпечення регулярних зустрічей для її членів на місцевому рівні;
Спонсорські симпозіуми та семінари;
Розширення членського складу;
Надання інформаційного бюлетеня (чи інших публікацій) для місцевих членів Спілки;
Підтримку віровчення Церкви адвентистів сьомого дня;
Розповсюдження на місцевому рівні ЖурналуАдвентистського Теологічного Товариства (JATS) та Перспективного Дайджеста (PD) та інших публікацій Товариства для його членів.
Необхідність створити платформу, яка б об’єднувала адвентистських богословів постала 25 років тому. Засновники вважають, що кожен пастор має бути водночас і богословом. Ларі Ліхтенвольтер надав англомовний ресурс Товариства www.atsjats.org, який накопичує 25-ти річний архів публікацій, відео-семінарів, подій та заходів.
Цей філіал має послужити об’єднуючою ланкою між освітніми ресурсами, які стануть доступними для місцевих громад і пасторів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Игумен УПЦ примет участие в вечере смеха Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Крымская епархия УПЦ подготовила фотовыставку о патриархах РПЦ

Публикации