Філософсько-богословський факультет УКУ у Львові презентуватиме книжку “Отці про багатство і бідність”

22.11.2018 16:40 3

Філософсько-богословський факультет УКУ у Львові презентуватиме книжку “Отці про багатство і бідність”

27 листопада Філософсько-богословський факультет УКУ презентуватиме книжку “Отці про багатство і бідність”. Презентація відбудеться 27 листопада о 15.00 у конференц-заліі Львівської духовної семінарії (Хуторівка, 35A). Участь у ній візьме проректор УКУ Мирослав Маринович.

До збірника ввійшли вибрані святоотцівські твори ІІІ-V століть на тему нерівномірного розподілу благ між багатими і бідними. Натхненням для соціальних проповідей отців є як біблійні тексти: історія про зустріч Ісуса з багатим юнаком, притча про багача і Лазаря, старозавітня історія про виноградник Навота та інші повчання Ісуса Христа, так і соціальні виклики їхньої доби: соціальна несправедливість, поширення лихварства, незавидне становище бідних, хворих і прокажених, потреба доброчинності й милостині.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/73622/

Следующая новость
Предыдущая новость

Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Защити свой телефон от вирусов Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид

Публикации