Філарет просить суд заборонити передавати в користування ПЦУ Михайлівський золотоверхий монастир

12.07.2019 18:54 0

Філарет просить суд заборонити передавати в користування ПЦУ Михайлівський золотоверхий монастир

До Окружного адміністративного суду надійшло клопотання від Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) про забезпечення позову, в якому Київська патріархія УПЦ КП просить суд заборонити Київській міській державній адміністрації (КМДА) і Київській міській раді (КМР) здійснювати дії з передання в користування об'єктів нерухомого майна іншим особам.

"Зокрема позивач просить суд заборонити Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації вчиняти будь-які дії з припинення користування позивачем будівлями Михайлівського золотоверхого монастиря та церквою Успіння Богородиці Пирогощі. Водночас позивач просить заборонити КМР і КМДА здійснювати будь-які дії з передання в користування іншим особам, крім Київської патріархії УПЦ КП, зазначених об'єктів нерухомого майна", - повідомляється на сайті Окружного адміністративного суду в п'ятницю.

Наразі судом вирішується питання про наявність правових підстав для вжиття заходів щодо забезпечення позову. Про це інформує Інтерфакс-Україна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/76482/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ

Публикации