Філарет нагородив офіцерів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

21.11.2018 1:00 3

Філарет нагородив офіцерів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Предстоятель Київського Патріархату напередодні свята – Дня десантно-штурмових військ нагородив орденом святого архістратига Михаїла генерала Збройних сил України, героя України, першого заступника командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України Андрія Ковальчука; орденом святого архістратига Михаїла заступника командувача Десантно-штурмових військ з морально-психологічного забезпечення, полковника Станіслава Павлушенка.
"Найперше, я дякую Богові, що Він допомагає нам. Дякувати й вам, – захисникам нашої держави, нашої української землі, тому що подвиг у вас нелегкий" – сказав предстоятель УПЦ КП.
Також Філарет відзначив церковними нагородами й військових священиків.
У ці ж дні волонтерсько-капеланська служба Переяславської єпархії УПЦ Київського Патріархату з благословення свого правлячого архієрея митрополита Епіфанія, за його сприянням і особистою участю зробила чергову добру справу на підтримку родин загиблих українських воїнів. Шість родин Київщини, які потребують допомоги і опіки, отримали з рук владики Епіфанія і священика-волонтера Богдана Тимошенка цінні подарунки і фінансову допомогу. Благодійні кошти для родин Воїнів були зібрані українсько-грецькою громадою м. Сіднея (Австралія).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Как изменились футболки за время своего существования? Юридический перевод документов Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ

Публикации