Фігуранти аргентинського кокаїнового скандалу керували російським православлавним фондом

26.02.2018 14:03 0

Фігуранти аргентинського кокаїнового скандалу керували російським православлавним фондом

Затримані в Аргентині фігуранти скандалу , пов'язаного з постачанням кокаїну із дипломатичною поштою через російське посольство, Іван Близнюк та Олександр Чикало виявилися керівниками православного фонду, повідомляє "Обозреватель".

Відповідна інформація міститься на сайті консульства РФ в аргентинському місті Мар-дель-Плата.

Чикало і Близнюк значаться як керівники фонду MORAL (Mecenas Ortodoxos Rusos En America Latin, Російські православні меценати в Латинській Америці).

Нагадаємо, за даними аргентинських ЗМІ, в грудні 2016 року 12 валіз з кокаїном, оформлених як дипломатичний вантаж, були виявлені в школі при диппредставництві РФ.

Правоохоронці замінили наркотик на борошно, встановивши на валізи GPS, і відправили їх диппоштою в Росію, де затримали, імовірно, чотирьох дипломатів і водія.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70227/

Следующая новость
Предыдущая новость

У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Быстрая верификация аккаунта в Инстраграме Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Аудиозаписи православных проповедей бесплатно онлайн Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов

Публикации