Феміністки підірвали резиденцію католицьких єпископів

01.08.2017 15:12 0

Напад на офіс Конференції єпископів у Мехіко стався вночі з 24 на 25 липня. Від вибуху ніхто не постраждав. Як повідомляє КМЦ, відповідальність за теракт взяло на себе угрупування «Неформальна феміністична група антиавторитарної дії». Про це було повідомлено через міжнародний сайт «Contra Info».

У склад бомби, яку підклали в резиденцію єпископів, входили динаміт, пропан і бутан. У заяві терористи заявили, що це помста католикам за катування і вбивства «в ім'я вашого Бога» і за злочини проти дітей. Сайт, на якому феміністичне угрупування розмістило інформацію, – це майданчик для анархістів, антиглобалістів та багатьох інших антисистемних маргінальних рухів.

Позиція Мексиканської Церкви щодо інциденту – стримана. Представник єпископату монсеньйор Альфонсо Міранда Гвардіола зазначив, що напад на Конференцію єпископів відображає сплеск насильства в усій країні і багаторічну боротьбу з бандами наркоторговців.

Раніше журнал «El Universal» опублікував статтю «Тероризм проти Церкви», де журналіст Луїс Карденас зібрав з усієї країни численні приклади цілеспрямованих нападів на священиків, на людей, пов'язаних з Церквою, та на католицькі об'єкти. За даними матеріалу, з 1990 року в Мексиці скоєно 66 різного роду замахів на людей Церкви, в основному священиків. 59 із них загинуло.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Отдых в Трускавце 2018 Стоматологическая помощь с помощью современных технологий в Киеве Серебряные крестики от храма святого Николая Комплексные системы современных IP домофонов Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области

Публикации