Фейк від Лаврова: "США тиснуть на Православні Церкви, щоб ті визнали ПЦУ"

03.10.2019 21:24 0

Фейк від Лаврова:

2 жовтня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на XVI щорічному засіданні міжнародного дискусійного клубу “Валдай” заявив, що США “чинять тиск на православні Церкви на Близькому Сході і в Північній Африці, вимагаючи від них визнати нову церковну структуру в Україні. Про це пише УНН з посиланням на агентство ТАСС.

“Поки ніхто з православних Церков не визнав ці рішення (про створення ПЦУ), абсолютно заполітизовані з відомих причин, — зазначив Лавров. — Ми знаємо напевно, що американці тиснуть на православні Церкви і на Близькому Сході, і на півночі Африки, і коли не бачать добровільного бажання підкоритися, намагаються загрожувати і навіть розколювати окремі православні Церкви”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77340/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить гель Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel по выгодной цене Доставка красивых цветов в Ирпене Почаевская лавра продолжает молиться о "спасении России, о восстановлении православной монархии" Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері Селяни за власний кошт ремонтують унікальну церкву Чернігівщини

Публикации