У 48 % шкіл Рівненщини викладають предмети духовно-морального спрямування

06.04.2018 13:43 12

У 48 % шкіл Рівненщини викладають предмети духовно-морального спрямування

«Батьки, які в свій час відмовлялися від предметів духовно-морального спрямування, сьогодні борються за своїх дітей, стикаючись з іншими, більш складними викликами», − зазначила студентський декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія» Естер Матер’ян на ХІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» 29-30 березня з нагоди 1030-ї річниці хрещення Русі-України.
Цьогоріч у конкурсі беруть участь 26 учасників із 13 областей України. До участі запрошувалися вихователі, вчителі, викладачі, які викладають предмети «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та інші.
«Незважаючи на те, що конкурс сьогодні тринадцятий, але ми знаємо, що багато речей тримається на ентузіазмі та любові. Маю надію, що Міністерство освіти і науки незабаром включить його до своєї програми. Та є ще одна важлива складова – конкурс щорічний і з кожним роком набирає все більше обертів», − зауважив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.
Освітяни демонструватимуть фрагменти уроку (заняття) або виховного заходу, обговорюватимуть біблійні вірші, писатимуть тести на знання Святого Письма.
Минулоріч перше місце виборола Яна Пазушко, учитель Миколаївської школи №4 Слов’янського району Донецької Області. Педагог у промові звернула увагу не тільки на майстерність викладання, а й на творчість та духовність.

Фото chve.org.ua

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Горящие туры из Днепропетровска На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» Священики УПЦ відвідали полонених українських військових

Публикации