У шпиталі Митрополита Шептицького у Львові відкрили безкоштовне відділення гемодіалізу

25.07.2018 14:24 0

У шпиталі Митрополита Шептицького у Львові  відкрили безкоштовне відділення гемодіалізу

Від сьогодні хворі, які потребують гемодіалізу, можуть скористатися цією послугою безкоштовно у Шпиталі імені Митрополита Андрея Шептицького. Теж пацієнти можуть безкоштовно лікуватися не лише у Львівській обласній клінічній лікарні, а й тут, повідомляє Католицький оглядач.

Загалом на Львівщині є близько 400 пацієнтів, які потребують замісної ниркової терапії. Майже всі вони в середньому тричі на тиждень їздять до Львівської обласної лікарні, адже таких апаратів у районних центра є небагато. В обласній лікарні апарати «штучної нирки» працюють у максимальні три зміни, а це означає, що деяким пацієнтам доводиться їздити на цю процедуру і посеред ночі. Окрім того, варто додати, що з кожним роком кількість пацієнтів, які мають потреба в замісної ниркової терапії, зростає…

Але від сьогодні, 23 липня, у Львові запрацювало ще одне альтернативне відділення у Шпиталі Шептицького (вул. Є. Озаркевича, 4).

«У нас є 4 ліжка. Вже встановлено обладнання та набрано персонал. Ми готові приймати перших пацієнтів», – розповіла на прес-конференції головна лікарка шпиталю Наталія Ван Доеверен.

Зазначимо, що лікування для пацієнтів буде безкоштовним. Наразі ці процедури (а вони є досить дороговартісними: в середньому 2 тисячі гривень за один сеанс) покриватимуть благодійними чи грантовими коштами шпиталю, проте згодом медзаклад планує отримувати фінансування з державної програми замісної ниркової терапії для Львівщини.

«Для Львівської області відкриття другого у Львові відділення гемодіалізу, яке сьогодні створено в умовах Шпиталю імені Митрополита Шептицького, є дуже важливою подією. Це переслідує одну мету: ми дбаємо за збереження життя наших громадян з хронічною нирковою недостатністю і за покращення їхнього здоров’я» , – додала Наталія Ван Доеверен.

Пацієнту, який хоче отримати послуги гемодіалізу досить лише звернутися до реєстратури цього шпиталю. Попереднього запису чи інших складних процедур для отримання ниркозамісної терапії немає.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/71932/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как бороться с детскими страхами? У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Качественные просмотры на ютуб от живых людей Общая структура и принцип начисления и вывода актуальных средств в онлайн казино

Публикации