У Шотландії відбулася рада Європейської баптистської федерації

03.10.2019 23:25 0

У Шотландії відбулася рада Європейської баптистської федерації

У Глазго, Шотландія, пройшла чергова рада Європейської баптистської федерації (ЄБФ). Рада ЄФБ збирається щорічно у вересні та об’єднує баптистів Європи, Центральної Азії та Ближнього Сходу.

Цьогоріч зустріч проходила з 25 по 28 вересня повідомляє видання Слово про слово.

У триденній роботі ради взяли участь делегати з сорока країн. Україну представляв Ігор Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ. Рада ЄБФ обрала нових лідерів, членів комітету та ради. Наступним президентом Європейської баптистської федерації на 2019-2021 роки стали Мего Реммел (Естонія) та віце-президентом – Штефан Гізігер (Швейцарія).

Основну увагу приділили питанням релігійної свободи. Елайджа Браун, генеральний секретар ВБА, розповів про ситуацію зі свободою віросповідання у світі, зокрема про використання інформаційних технологій для контролю за громадянами, часто в ім’я «безпеки».

Зокрема йшлося про ситуацію у так званих Луганській та Донецькій народних республіках. Адже в «ЛНР» церквам відмовляють у реєстрації, в той час, як у «ДНР» змушують реєструватися та виконувати вимоги місцевої влади.

Також була представлена інформація про європейський баптистський конгрес, який пройде 21-25 липня 2021 року у Норвегії. Резолюції ради ЄБФ цьогоріч стосувалися таких тем: «Про релігійну свободу» та «Про зміни клімату».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77326/

Следующая новость
Предыдущая новость

Медицинская книжка для вашего трудоустройства Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Высококвалифицированные стоматологические услуги в Киеве Большой выбор подарков на 40 лет Мотоблок - верный друг и помощник в хозяйстве

Публикации