У Чикаго помер відомий священик УГКЦ

10.03.2019 19:13 60

У Чикаго помер відомий священик УГКЦ

У Чикаго помер отець Мирон Панчук, священик Української Греко-Католицької Церкви. Попри важку хворобу та прикутість до візка в останні роки свого життя отець Мирон залишався знаним, діяльним і мобільним.

«Отець Мирон Панчук був особистістю —вільною, щирою, суперечливою, але правдивою. Дуже непросте було життя Покійного — повна чаша терпінь. Він стояв перед великом Богом і з філософським гумором приймав дійсність людської немочі.

Хто бачив, не міг не подивляти, як Покійний роками переносив фізичні страждання, каліцтво, упокорення. Позбавлений ніг, з букетом поважних недуг він дописав і захистив докторат з психології. Його оптимізм, віра, та цікаві погляди дивували і заставляли думати», - написав у Facebook митрополит Філадельфійський Борис (Ґудзяк).

«Сумна звістка прийшла з Чикаго, де помер отець Мирон Панчук, священик Української Греко-Католицької Церкви, якого знали та шанували мабуть усі - і православні, і католики, в Чікаго та в околицях», - написав архиєпископ Чернігівський та Ніжинський ПЦУ Євстратій (Зоря).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/75011/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид Офисная мебель – комплексные решения от компании Григ Сайт о неопознанном и неизведанном Выбираем качественные часы - Rolex Daytona Мотоблок - верный друг и помощник в хозяйстве

Публикации