У Чернівцях та Харкові духовенство УПЦ КП благословило майбутніх офіцерів

06.08.2018 18:14 0

У Чернівцях та Харкові духовенство УПЦ КП благословило майбутніх офіцерів

28 липня на стройовому плацу військової частини десантних військ в урочистому строю вишикувалися цьогорічні випускники військової кафедри. Цього року ритуал складання військової присяги був особливим, адже відбувався в дні відзначення 70-ї річниці з дня заснування військової кафедри університету.
195 студентів зачитали перед своїми товаришами, викладачами, перед рідними і близькими текст військової присяги. Після благословення і освячення випускників настоятелем Ставропігійного університетського храму Пресвятої Покрови УПЦ КП завідувачем кафедри культурології, релігієзнавства та теології священиком Миколою Шкрібляком курсанти пройшли урочистим маршем та виконували стройові пісні у складі навчальних взводів і навчальних рот.
А 29 липня керуючий Харківською єпархією УПЦ КП благословив присягу майбутніх офіцерів Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
Майже 1000 випускників факультету з підготовки офіцерів запасу за контрактом склали військову присягу на вірність українському народові та отримали звання «молодший лейтенант запасу».
Після прийняття присяги єпископ Харківський і Богодухівський УПЦ КП владика Митрофан благословив офіцерів і окропив їх святою водою. Вітаючи молодих захисників, архіпастир побажав їм мужності та кріпості у несенні служби на благо українського народу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Секреты ухода за волосами Термосы разных видов Детская комната для двоих детей: фото и варианты планировки

Публикации