У Чернівцях відбувся міжконфесійний з’їзд християнської молоді

11.12.2017 16:03 3

У Чернівцях відбувся міжконфесійний з’їзд християнської молоді

У з’їзді взяли участь представники духовенства та молоді Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Православної Церкви (Московського Патріархату), Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви, Євангельських християн-баптистів та Церкви християн віри Євангельської.
Розпочалася зустріч зі спільної молитви та вітального слова голови відділу Кіцманської єпархії УПЦ КП у справах молоді священика Івана Папущака. Після представлення учасників з’їзду керуючий єпархією архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій прочитав лекцію про християнське розуміння любові. Владика вказав на чистоту любові, описані святими апостолом Павлом та апостолом і євангелістом Іоаном Богословом, її божественне походження, шляхи досягнення любові між людьми та закликав присутніх не вдаватися до вульгаризації любові, що присутнє в сучасному світі.
Учасники з’їзду активно брали участь у обговоренні, задавали запитання та висловлювали власні судження про те, як розпізнати справжню християнську любов, яку заповідав берегти ученикам Ісус Христос.
На завершення міжконфесійного з’їзду молоді прозвучало декілька духовних творів у виконанні вокального ансамблю Богословського відділення при ЧНУ ім. Юрія Федьковича під керівництвом дияк. Ігора Луцана.
Наприкінці зустрічі всі присутні мали можливість познайомитися та поділитися думками за чаєм з печивом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стабилизированный мох из Норвегии Вийшла електронна версія україномовної Біблії Філарета Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Основы ремонта домашней электроники Элитная косметика 3lab

Публикации