У Черкасах чоловік у дворі відкопав старообрядницькі книги XVII-XIX століть

05.09.2019 23:41 3

Житель Черкас знайшов у своєму дворі стародруки. Про це повідомляє "Сьогодні".

Як з'ясувалося, під час будівельних робіт чоловік викопав дерев'яну скриню, в якій лежали чотири книги. Тимофій відніс знахідку до місцевого музею. Там встановили, що під землею були "поховані" релігійні тексти старообрядців XVII-XIX століть. Книги потребують реставрації, адже тільки після цього можна буде визначити їх цінність.

Знахідку чоловік відніс до місцевого краєзнавчого музею.

"Я подумав, ну що я на них зароблю, ну куди я його? Нехай краще буде там. Можливо, від цього буде кращий ефект. Комусь це буде потрібніше, ніж мені. А гроші – це таке", – розповідає Тимофій Назаренко.

"Звичайно, вони цінні для нашого музею як реліквія, тому що це дійсно ХVII століття. Зараз такі знахідки – це рідкість", – зазначає заступник директора з наукової роботи Черкаського краєзнавчого музею Тетяна Григоренко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/77061/

Следующая новость
Предыдущая новость

На что стоит обратить внимание при покупке кондиционера Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Чем хорош пленочный теплый пол под ламинат Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский Первый миллион в казино онлайн Лавина на сайте sherbanirada.poltava.ua

Публикации