У Черкасах зібрали тисячу пасок для українських воїнів

25.04.2019 2:10 0

У Черкасах зібрали тисячу пасок для українських воїнів

Тисячу пасок для армійців зібрали і черкасці. Організували збір священнослужителі Свято-Троїцького кафедрального собору ПЦУ. Її проводять уже третій рік поспіль. Частину великодньої здоби спекли та принесли містяни, частину придбали за благодійні гроші. Святковий вантаж уже сьогодні відправлять військовим, повідомляє 5 канал.

Ольга Косенко пече паску за бабусиним рецептом. Для родини великодню здобу зазвичай готує у переддень свята. Нині ж почала раніше – для українських військових.

"Паска – це таке свято, яке зазвичай ми проводимо з рідними, близькими. На жаль, наші військові позбавлені можливості провести це в кругу сім’ї, тому я сподіваюся, що завдяки отим подаруночкам від нас вони хоч трохи відчують дух свята, сімейну атмосферу", – каже Ольга Косенко.

Взялися за великодню випічку для армійців і черкаські студенти. Загалом за кілька днів підготували дві сотні пасок.

Великодній хліб збирали біля Свято-Троїцького собору. Лише за півгодини на площу перед церквою черкасці принесли майже тисячу пасок.

Акцію "Подаруй паску воїну" у Свято-Троїцькому соборі проводять уже третій рік поспіль. Щороку до Воскресіння Христового збирають кілька тисяч великодньої випічки.

"Це від школи, від парафіян складалися і купували, люди, які самі відчувають потребу принести і послати, багато небайдужих", – розповідає учасниця акції Світлана Калюжна.

"Треба допомагати воїнам і підтримувати, вони захищають нашу країну, тільки завдяки їм наша країна процвітає", – вважає Юлія Горічова.

До церкви принесла паску і Олена Ложешникова. Це для побратимів її загиблого чоловіка. Володимир Ложешников зазнав смертельного поранення на сході у 2014-му.

Після освячення і молитви паски складають у коробки і готують до відправлення на схід.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/75551/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор и правильный уход за гидрокостюмом Кованные металлические оградки в Киеве Рискуйте и получайте множество призов Мужские браслеты из натуральных камней: при покупке двух - третий в подарок Как избавиться от плесени?

Публикации