У Херсонесі розкопали приміщення стародавнього храму

19.08.2019 13:51 0

Московські й уральські археологи під час розкопок у заповіднику «Херсонес Таврійський» в анексованому Севастополі виявили одне з приміщень стародавнього храму. За словами керівника експедиції, завідувача відділу «Городище і некрополь» Станіслава Рижова, храм існував з IV століття до н.е. до IV століття н.е. Про це інформує Радіо Свобода.

«У перебігу робіт ми виявили одне з приміщень, яке колись, найвірогідніше, належало храму. На північ від храму була площа, де проходили релігійні таїнства, а за цією площею – підсобні приміщення споруди», – пояснив Рижов.

За інформацією прес-служби музею-заповідника Херсонес Таврійський, наразі розкоп доступний для огляду відвідувачам музею.

Після анексії Криму Росія взяла під свою юрисдикцію всі об'єкти культурного й історичного значення, розташовані на території півострова. Київ наполягає на приналежності пам'яток українському народу і просить взяти їх під захист ЮНЕСКО.

До списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО входить заповідник «Херсонес Таврійський» у Севастополі. Також кандидатами на внесення до списку є Ханський палац у Бахчисараї, Генуезька фортеця в Судаку, Кримська астрофізична обсерваторія, Мангуп-Кале, Ескі-Кермен і Чуфут-Кале.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/76883/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене Изготовление любых видов наружной рекламы Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение» Качественные мостовые ограждения барьерного типа Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші

Публикации