У Харкові на даху костелу встановили сонячну електростанцію

06.10.2019 11:49 0

У Харкові на даху костелу встановили сонячну електростанцію

Сонячні батареї з'явилися на даху допоміжної будівлі костелу Успіння Присвятої Діви Марії.

Це перша в Україні дахова сонячна електростанція на релігійній будові. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник Харківського енергетичного кластера Станіслав Ігнатьєв, пише видання СК.

"Мережева сонячна електростанція, що запроектована та змонтована підприємствами, які входять у Харківський енергетичний кластер, має встановлену потужність 180 КВт і є найбільшою даховою СЕС регіону, які інстальовані на об’єктах соціальної та культурної сфер у регіоні", — написав він.

Сонячна електростанція складається із 60 фотомодулів Risen 300, що об’єднані в мережу із трьома інверторами Fronius 60. Раніше на будівлі була встановлена система геліоколекторів для гарячого водопостачання.

За словами Станіслава Ігнатьєва, місто Харків є національним лідером серед дахових СЕС приватних домогосподарств, а область — лідирує за сумарною потужністю СЕС на дахах будівель соціальної сфери.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77364/

Следующая новость
Предыдущая новость

Получение клиентского статуса и соответствующие привилегии Врезные замки - высокое качество и доступные цены Все для вышивки бисером Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка» Значение и особенности великого православного поста

Публикации