У Франції прийняли закон про реставрацію згорілого Нотр-Даму

18.07.2019 2:12 0

У Франції прийняли закон про реставрацію згорілого Нотр-Даму

Національні збори (нижня палата парламенту Франції) схвалили у вівторок законопроект щодо реставрації постраждалого під час пожежі Собору Паризької Богоматері. Про це інформує Interfax.

За словами міністра культури Франції Франка Р'єстера, мета цього документа полягає в тому, щоб "відновити Нотр-Дам так, щоб це відповідало тому місцю, яке собор займає в серцях французького народу і всього світу".

Законопроект передбачає організацію і координування реставраційних робіт. Зокрема, в ньому йдеться про механізми контролю використання пожертв, зроблених фізичними та юридичними особами, для відновлення собору.

Французькі ЗМІ зазначають, що прийняття цього законопроекту може допомогти реалізувати реставрацію собору протягом п'яти років - термін, за який президент Франції Емманюель Макрон обіцяв відновити Нотр-Дам.

Сильна пожежа сталася в Соборі Паризької Богоматері 15 квітня. Пожежа почалася на будівельних лісах, зведених над дахом собору в зв'язку з реставрацією. Собору завдано значної шкоди: обрушилися шпиль будівлі і дах.

Президент Франції Емманюель Макрон раніше заявив, що Нотр-Дам необхідно відновити за п'ять років. Багато експертів сумніваються в тому, що це можливо, вважаючи, що роботи займуть куди більше часу.

Собор Паризької Богоматері знаходиться в самому центрі Парижа і є символом французької столиці, а також одним з найвідоміших пам'ятників в Європі. Він зводився з ініціативи паризького єпископа Моріса де Сюллі в період з 1163 до 1345 року.

Щорічно собор відвідують 14 млн людей. Окрім того, Собор Паризької Богоматері фігурує в низці художніх творів - насамперед, в однойменному романі Віктора Гюго.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/76533/

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональные юридические услуги Что нужно сделать перед началом новых отношений Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам? Конвекционные печи: полезный аксессуар на любой кухне Красивые церковные иконы с доставкой

Публикации