У Франції засудили подружню пару, яка неправдиво звинуватила священика у педофілії

03.03.2019 12:02 3

У Франції засудили подружню пару, яка неправдиво звинуватила священика у педофілії

Подружжя з Франції, яке неправдиво звинуватили священика в педофілії, отримали по три місяці в'язниці з відстрочкою вироку.

Як пишуть французькі ЗМІ, літня пара вирішила обмовити священика, щоб вирішити майнову суперечку.

У березні минулого року 70-літнє подружжя Марі-Жанна і Жан-Луї Мартен повідомили правоохоронним органам, церковним властям і асоціаціям жертв педофілів, що священик, який очолює дитячій центр протягом 20 років, «приставав» різним чином до їх рідних онуків. За твердженням скаржників, священик дозволяв собі неприпустимі дії по відношенню до чотирьох хлопчиків, повідомляє Православне життя.

В ході розслідування, розпочатого прокурором Еріком Вірбелем, незабаром було встановлено, що священик ні в чому не винен. Єдина «жертва», названа звинувачувачами по імені, заявила, що жодного разу не піддавалася сексуальній агресії. Батьки, яких згадували ініціатори розслідування, категорично спростували чутки про приставання до їх дітей.

В результаті В жовтні 2018 розслідування було закрито, але прокурор на цьому не зупинився: він вирішив притягнути до кримінальної відповідальності літню пару за «наклепницькі звинувачення».

В ході розслідування відкрилися нові обставини. «Стало очевидно, що між священиком і його обвинувачами мав місце конфлікт», – розповіло журналістам джерело, близьке до слідства. Справа в тому, що подружжя довгий час безкоштовно жило в приміщенні, що належить центру, надаючи взамін певну допомогу. Проте надалі умови змінилися, і склалася ситуація, типова для конфлікту між орендарем і власником житла.

Суд дійшов висновку, що звинувачення на адресу священика мали єдину мету – доставити йому неприємності. 28 лютого подружжя Мартен були засуджені до трьох місяців позбавлення волі з відстрочкою приведення вироку у виконання і до штрафу в 500 євро.

Слід зазначити, що як тільки наклепники подали скаргу на священика, єпископ міста Шалон-ан-Шампань Франсуа Туві, в юрисдикції якого знаходиться комуна Бе, відсторонив його від служіння і від спілкування з дітьми на час розгляду.

Кількість неправдивих звинувачень священиків в педофілії почастішало останнім часом у зв'язку з оприлюдненням випадків реальних домагань до неповнолітніх.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/74931/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор махровых полотенец Баптисти відзначили 150-річчя церкви у Кропивницькому Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501 Деньги на карту в течение 15 минут Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации

Публикации