У Франківську греко-католики влаштували Школу християнського аніматора

27.10.2017 17:54 6

У Франківську греко-католики влаштували Школу християнського аніматора

З благословення митрополита Володимира (Війтишина) перша зустріч Школи християнського аніматора відбулася 22 жовтня в Івано-Франківській духовній семінарії УГКЦ. На неї прибуло понад 60 запрошених молодих людей з усієї архієпархії.
Програма розпочалася літургією, яку звершив духівник семінарії о. Роман Кандрач. Відтак організатори провели гру-знайомство. Опісля слухачі почули лекцію про те, чим є Школа християнського аніматора. Про це розповідав директор школи Богдан Сабало.
«Ідеєю цієї школи є об’єднати християнських аніматорів для організації таборів у всій Івано-Франківській архиєпархії. Сподіваємося, що цей проект дозволить нам наступного літа подарувати радість ще більшій кількості дітей та молоді, яких ввірить нам Господь», - сказав він.
По завершенню лекції о. Софрон Зелінській провів тренінг на тему «Хто такий християнський аніматор?».
Згодом на всіх чекав квест і вивчення декількох бансів, що є фундаментальною складовою анімаційних програм катехитичних занять.
Перший день навчання завершився спільною подячною молитвою.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти Как правильно выбрать ортопедический матрас для ребенка в интернете УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете

Публикации