У Франківську греко-католики влаштували Школу християнського аніматора

27.10.2017 17:54 6

У Франківську греко-католики влаштували Школу християнського аніматора

З благословення митрополита Володимира (Війтишина) перша зустріч Школи християнського аніматора відбулася 22 жовтня в Івано-Франківській духовній семінарії УГКЦ. На неї прибуло понад 60 запрошених молодих людей з усієї архієпархії.
Програма розпочалася літургією, яку звершив духівник семінарії о. Роман Кандрач. Відтак організатори провели гру-знайомство. Опісля слухачі почули лекцію про те, чим є Школа християнського аніматора. Про це розповідав директор школи Богдан Сабало.
«Ідеєю цієї школи є об’єднати християнських аніматорів для організації таборів у всій Івано-Франківській архиєпархії. Сподіваємося, що цей проект дозволить нам наступного літа подарувати радість ще більшій кількості дітей та молоді, яких ввірить нам Господь», - сказав він.
По завершенню лекції о. Софрон Зелінській провів тренінг на тему «Хто такий християнський аніматор?».
Згодом на всіх чекав квест і вивчення декількох бансів, що є фундаментальною складовою анімаційних програм катехитичних занять.
Перший день навчання завершився спільною подячною молитвою.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности игры на сайте казино Колумбус Купить софтшелл куртку онлайн Конструкция арочного металлодетектора Принтер зажевывает бумагу – решение проблемы Заказать вскрытие замка в Киеве

Публикации