У Туркменістані заборонили багатоженство

22.06.2018 0:33 0

У Туркменістані заборонили багатоженство

З 1 вересня 2018 року в Туркменістані забороняється багатоженство. Відповідний закон про внесення змін і доповнень до сімейного кодексу підписав президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов.

Про це повідомляє інформагентство «Інтерфакс».

Зазначається, що ухвалений закон доповнює статтю Сімейного кодексу положенням про те, що «в Туркменістані не допускається багатоженство».

Як уточнюється в поправці, «під багатоженством розуміється співмешкання з двома або кількома жінками одночасно при спільному веденні загального господарства».

Зауважимо, що у Туркменістані більшість населення сповідує іслам, який дозволяє чоловікам мати до чотирьох дружин. Водночас, кримінальним кодексом країни досі передбачено покарання за багатоженство. Зокрема, багатоженцям загрожує до двох років виправних робіт або великий штраф.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71560/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині Как сделать дом уютнее Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Монастыри России православные действующие Качественные и стильные очки по лучшим ценам

Публикации