У Троїце-Сергієвій Лаврі п’яний ігумен наніс ножові порання єродиякону

24.05.2019 11:19 6

У Троїце-Сергієвій Лаврі п’яний ігумен наніс ножові порання єродиякону

У середу, 22 травня, близько 21:00 на території Троїце-Сергієвої Лаври ігумен Севастіан (Запольний), перебуваючи у нестямі через сильне алкогольне сп'яніння, напав із ножем на єродиякона Полікарпа (Сидорова), завдавши йому кілька поранень.

Про це повідомляє сайт Лаври.

Отця Полікарпа доставили у Сергієво-Посадську районну лікарню, де йому була надана необхідна медична допомога, його життю нічого не загрожує. Винуватця події затримали в Лаврі співробітники правоохоронних органів. Стовно нього порушено кримінальну справу. Причиною конфлікту, що призвів до настільки сумних наслідків, став неадекватний стан о. Севастіана внаслідок надмірного вживання алкоголю.

Патріарх РПЦ затвердив рішення Духовного Собору Троїце-Сергієвої Лаври про виключення ігумена Севастіана (Запольнова) з числа братії Лаври, позбавлення права носіння чернечих одягів та позбавлення священного сану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/75926/

Следующая новость
Предыдущая новость

Помощь в создании сайта под ключ от фрилансеров Развлечения, которые приносят реальную прибыль Что делать, когда подросток не хочет учиться Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Заказать качественный ирригатор для зубов

Публикации