У Тольяті знайшли спаленим священика, який “благословляв” військових РФ у Сирії

08.07.2018 13:14 15

У Тольяті знайшли спаленим священика, який “благословляв” військових РФ у Сирії

У російському місті Тольятті у лісосмузі виявили обгорілий труп людини. Пізніше стало відомо, що ним виявився священик Російської Православної Церкви Рустем Гізітдінов, більш відомий, як отець Рустик – військовий капелан, який приймав участь у військових діях Росії у Сирії, повідомляє Релігійна правда з посиланням на “Новини Тольятті”.

“Особу чоловіка не можливо було встановити відразу. Одяг його теж був увесь пошкоджений вогнем, – розповіло “КП-Самара” джерело, знайоме з ситуацією. – Тіло відправили на експертизу. А з місця вилучили півлітрову пляшку з-під мінеральної води та прикріплений до ключів особистий жетон із зазначенням групи крові і прізвищем Гізітдінов Р.І.”

Знайдений після пожежі документ вказував на Рустема Гізітдінова, добре відомого як батько Рустик. 33-річний чоловік з 2010 року був священиком Російської Православної Церкви. Незабаром експерти підтвердили – так, офіцерський жетон належав загиблому, та й не палаючі особисті речі – годинник, бляшка від офіцерського ременя – теж.

Обставини смерті священнослужителя поки не встановлені. Версій про те, що сталося з отцем Рустиком – кілька. Основні – вбивство і нещасний випадок. На місці працювали не тільки пожежні, а й поліція з СКР (Слідчий комітет РФ – ред.). Це, на думку місцевих жителів, могло свідчити про вчинення тяжкого злочину.

Близькі впевнені – це вбивство і підпал.

Згідно з попередніми даними експертів, на тілі загиблого не виявлено підтверджень, які могли б вказувати на насильницький характер смерті Рустема Гізітдінова. Однак перевірка за фактом його загибелі триває.

“Поки говорять, що кваліфікується як нещасний випадок. Але це дуже дивно, тому що так сильно обгоріло все. Неможливо було щось пізнати, – вважає Тетяна Васильєва, яка товаришувала з отцем Рустиком близько 10 років і зараз підтримує його близьких. Вчора було неможливо віддати тіло, кричали, що не прийшов результат ДНК, а сьогодні говорять: забирайте, закриваємо справу”.

За словами Тетяни, на ділянці, де згорів Гізітдінов, не знайшли ні бензину, ні розпалювання. Що дуже дивно, адже нещасний згорів “практично до кісток”.

Днями стало відомо, що порушена кримінальна справа за статтею “Вбивство”.

Священик очолював парафію храму на честь Пресвятої Богородиці в Тольятті.

У 2012 році священика призначили на посаду помічника командира по роботі з віруючими військовослужбовцями в/ч 21208 – Третя окрема гвардійська Варшавсько-Берлінська бригада спеціального призначення ГРУ.

Як військовий капелан брав участь у військовій операції Кремля у Сирії, проводив богослужіння і бесіди, освячуючи об’єкти табору і бойову техніку.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71758/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фотообои в спальню на любой вкус Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Хотите арендовать катамаран в Сочи? Обращайтесь в компанию «Sochi Charter»! Посуда Berghoff – качество, удобство, стиль Идеальный сон: выбираем ортопедический матрас

Публикации