У Тернополі невідомі шахраї видають себе за священиків УПЦ КП

30.01.2018 13:13 0

У Тернополі невідомі шахраї видають себе за священиків УПЦ КП

"До Управління Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату надійшла інформація про те, що у ці дні невідомі особи в облачені священнослужителів відвідують приватні оселі, а також магазини та офіси м.Тернополя, при цьому видаючи себе за священиків кафедрального собору святих Костянтина та Єлени, чи то спекулюючи на імені архієпископа Нестора, від імені якого вони начебто уповноважені діяти", - говориться у повідомленні.
Прес-служба Тернопільської єпархії УПЦ КП заявила, що священнослужителі кафедрального собору відвідують парафіян лише за особистим, адресним запитом у соборі, а архієпископ Нестор нікому благословення на такі дії не давав.
"Якщо ви зустрінете таких осіб, будь ласка, повідомляйте в поліцію чи єпархіальне управління", - зазначено у повідомленні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только Новые схемы лечения вируса гепатита С дают отменные результаты и дарят надежду В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна»

Публикации