У Тернополі невідомі шахраї видають себе за священиків УПЦ КП

30.01.2018 13:13 3

У Тернополі невідомі шахраї видають себе за священиків УПЦ КП

"До Управління Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату надійшла інформація про те, що у ці дні невідомі особи в облачені священнослужителів відвідують приватні оселі, а також магазини та офіси м.Тернополя, при цьому видаючи себе за священиків кафедрального собору святих Костянтина та Єлени, чи то спекулюючи на імені архієпископа Нестора, від імені якого вони начебто уповноважені діяти", - говориться у повідомленні.
Прес-служба Тернопільської єпархії УПЦ КП заявила, що священнослужителі кафедрального собору відвідують парафіян лише за особистим, адресним запитом у соборі, а архієпископ Нестор нікому благословення на такі дії не давав.
"Якщо ви зустрінете таких осіб, будь ласка, повідомляйте в поліцію чи єпархіальне управління", - зазначено у повідомленні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление памятников из гранита в Запорожье Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Профессиональный татуаж в Краснодаре Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі

Публикации