У Сінгапурі заспівали "Щедрик" під час молитви за мир

17.12.2017 10:34 27

У Сінгапурі заспівали

У Сінгапурі заспівали український "Щедрик" під час молитви за мир без війни Про це повідомляє «5 канал», з посиланням на слова посла України в Сінгапурі та Брунеї Дмитра Сеника.

За традицією, під час Різдвяного молебню за мир хор Церкви доброго пастиря виконує пісні і колядки з усіх куточків світу. Цього року "Щедрик" став окрасою програми.

Світ вже насолоджується різдвяною композицією Миколи Леонтовича понад сто років. Вперше "Щедрик" виконав хор Київського університету 1916 року. А вже в жовтні 1921 року відбулася прем'єра пісні в США. Всесвітньо відома обробка "Щедрик" належить до тих, над якими Микола Леонтович працював майже усе життя. Микола Леонтович знайшов текст народної щедрівки і просто написав до нього музику. А сам текст пісні був складений ще за язичницьких часів. Бо у Щедрику співається про приліт ластівки. Язичницький Новий рік святкувався на весняне рівнодення, тоді ж виконувались і новорічні щедрівки. Тоді ж і ластівки прилітали з вирію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/69407/

Следующая новость
Предыдущая новость

Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Какова польза от автономной GSM сигнализации? Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков!

Публикации