У Сімферополі парафіяни ПЦУ провели жалобну панахиду за жертвами Голодомору

23.11.2019 16:29 0

У Сімферополі парафіяни ПЦУ провели жалобну панахиду за жертвами Голодомору

У кафедральному соборі Володимира і Ольги в Сімферополі парафіяни ПЦУ провели жалобну панахиду за загиблими під час голодомору в Україні 1932-1933 років, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

«Сьогодні вся Україна вшановує пам'ять жертв голодомору 32-33 років. Це трагічна дата дня голодомору в Україні. Траурними богослужіннями, панахидами і заходами які нагадують ті трагічні події, згадують жертв тих подій. У ті роки, з одного боку знищили нашу націю, а з іншого – зміцнили нашу націю сьогодні, тому що пам'ять про ті події не дає нам загинути як нації, як державі сьогодні», – сказав архиєпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент.

За його словами, «дуже важливо пам'ятати до чого може призвести безбожництво, до чого може призвести ненависть до ближнього, до чого призводить безбожна влада, мета якої тільки всесвітня влада, всесвітнє управління».

«Життя людини безцінне, ніхто з можновладців ніколи заради власних ідей, амбіцій, і теорій не може жертвувати людьми», – сказав архієпископ Климент.

Сьогодні о 16:00 (17:00 в Криму) буде оголошена хвилина мовчання в пам'ять жертв голодоморів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77903/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности складских тележек Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі Видання про священиків з родини Гузарів презентували в Коломиї "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины

Публикации