У США виставили на огляд буддистський сувій Гандхари, якому понад 2 тисячі років

01.08.2019 5:50 0

У США виставили на огляд буддистський сувій Гандхари, якому понад 2 тисячі років

Бібліотека Конгресу США оприлюднила 2000-річний текст про ранній буддизм (сувій Гандхари), у якому розказано історію цієї релігії.

Про це пише the Бабель з посиланням на CNN Travel.

Сувій має назву стародавнього буддійського царства, яке займало території сучасного Афганістану, Пакистану, Індії та Ірану. На відміну від кількох сотень інших сувоїв, які знаходяться у розпорядженні вчених, цей рукопис практично повний. У ньому відсутні тільки початок та кінець.

Сувій, імовірно, був написаний Буддою Шак'ямуні (Сіддхартха Гаутама). У ньому розповідається історія 13 Будд, які передували йому, його власна поява та передбачення майбутнього Будди. У сувої також є інформація про те, як довго жив кожен Будда і до якого соціального класу кожен із них належав.

Сувій було викуплено у приватного колекціонера в 2003 році. На підготовку до реставрації пішло кілька років. Після того як сувій змогли розкрутити, його оцифрували. Текст занесли до бази даних бібліотеки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/buddhism/76694/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» Играть на реальные деньги в онлайн казино У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів "на захист державного кордону РФ" Большой выбор наручных часов мировых брендов Просмотры в инсте – большие продажи

Публикации