У Сумах на церковній огорожі невідомі написали: «УПЦ МП = ФСБ»

17.01.2019 3:41 3

У Сумах на церковній огорожі невідомі написали: «УПЦ МП = ФСБ»

15 січня 2019 року невідомі особи сплюндрували червоною фарбою огорожу Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Суми, що є архітектурною пам’яткою, написом провокативного характеру – «УПЦ МП = ФСБ». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу Сумської єпархії.

Огорожа Спасо-Преображенського собору є пам’яткою архітектури, яка повинна охоронятися законом. Однак, як зазначили в єпархіальній прес-службі, «це не зупинило зловмисників, які розпалюють ворожнечу на релігійному грунті, розповсюджуючи безпідставні звинувачення».

«У черговий раз православні сумчани “призначені” об’єктом агресії», — зауважили в Сумській єпархії, де не вперше здійснено провокацію проти Української Православної Церкви.

Нагадаємо, що днями провокаційні гасла також з’явилися біля храмів Української Православної Церкви Львівської єпархії. Радикали націоналістичної ультраправої організації С14 забруднили відповідними написами огорожі та ворота.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/vandalism/74322/

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть на выгодных условиях в Пин Ап казино В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Плитка Tubadzin для вашего интерьера Выбираем обувь под платье: совет эксперта Заказать нож для чистки овощей и фруктов

Публикации