У Сумах відкрили Меморіальний Хрест «Пам`ять Нації»

14.12.2017 11:39 9

У Сумах відкрили Меморіальний Хрест «Пам`ять Нації»

«Пам’ять Нації». Таку назву має Меморіальний Хрест, відкриття якого відбулося у Сумах. На відкриття зібралася понад сотня людей, інформує tv.sumy.

«Це і сумно, але, це якимось чином об`єднує людей, особливо в теперішній час. Знаєте як: добро і зло одвічний бій затятий і в боротьбі цій зло сильніше тим, що засоби добра не всі сприйнятні. Між тим як зло не гребує нічим. Але, в ложці каші з`їсти себе не дамо, хоч роти в них широкі й апетити великі. А до цього всього ми потрібні пам’ятати і допомагати цим людям і цим хлопцям, які повертаються», – каже сумчанка Олена.

«Це козацький хрест, а ми українці. І Україна бореться за свою самостійність разом з оцим хрестом. І по сьогоднішній день. Але, ми все одно переможемо», – каже сумчанин Володимир.

Меморіальний хрест встановили, аби вшанувати пам’ять воїнів, які віддали своє життя за Україну. Він знаходиться біля Церкви Святого апостола Андрія Первозванного.

«Наша церква – українська православна церква Андрія Первозанного є Військовим храмом у нашому патріархаті. І найшли доцільним, щоб поставити біля військового храму цей пам’ятний знак», – зазначив староста церкви, батько загиблого Андрія Реути – Олександр.

«Нас обязывает поставить этот крест не только для нас, но и для нашего поколения, для молодого поколения, для детей, для внуков, которые бы приходили сюда и почтили воинов, которые погибли», – каже бабуся загиблого Романа Атаманюка – Надія Михайлівна.

Пам`ятний знак – подарунок благодійної організації «Цивільний корпус «Азов». Виготовили його з каменю-піщаника. За благодійні внески.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/69374/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ долучилась до свята річниці створення Національної поліції Самый большой выбор напольных покрытий со скидками Секрет популярности слот автоматов на просторах всемирной паутины Купить лобовое стекло на любую модель Быстрые, надежные и удобные справки для ГАИ

Публикации