У стінах костелу на Рівненщині виявили снаряди часів Другої світової війни

28.09.2019 2:22 0

У стінах костелу на Рівненщині виявили снаряди часів Другої світової війни

До рятувальників надійшло повідомлення, що у стіні римо-католицького храму в селищі Клевань виявили небезпечні предмети.

За повідомленням ГУ ДСНС в Рівненській області, піротехніки підтвердили, що на висоті приблизно 15-20 метрів в зовнішній стіні костелу вмуровані металеві предмети, що дуже схожі на артилерійські снаряди калібром 76 мм та 85 мм, повідомляє Рівне вечірнє.

Як з’ясувало видання UA: РІВНЕ, боєприпаси часів Другої світової війни у стіні храму виявила очільниця громадської організації "Спадок" Інна Львівська.

– Загроза полягає в тому, що ми перебуваємо в житловому секторі. І з костелом через дорогу межують приватні будинки. Відповідно, в теплу пору під цим парканом граються маленькі діти. Якщо один з цих боєприпасів пошкодиться – тепловий нагрів, чи механічні ушкодження, – а їх там є шість штук, – розірветься, тоздетонують усі шість, – каже Інна Львівська.

Клеванський Благовіщенський костел – пам’ятка архітектури XVII століття. Це найбільша подібна будівля на теренах краю, його висота – 27 метрів, розповідає костельний Борис Попович. Та додає: останні два роки за кошт релігійної громади і меценатів тут проводять реконструкцію. Зокрема, вже зробили освітлення та ладнають східці. Щонеділі та на свята сюди приходить принаймні 15 парафіян.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/77279/

Следующая новость
Предыдущая новость

Дізнайтесь від компанії «Space Site», чому вам не обійтись без власного сайту — 4 вагомих аргумента Хороший юрист по алиментам Красивый книжный переплет с гарантией Самые свежие новости бизнеса Увлекательные прогулки по реке в Киеве

Публикации